XVII Krakowski Konkurs Recytatorski – wyniki etapu rejonowego

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt ogłosić wyniki etapu rejonowego XVII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego.

Jury w składzie: Bogdan Micek, Alicja Bugańska i Gabriela Dec, postanowiło wyłonić następujących laureatów:

W kategorii szkół podstawowych, kl. I–IV

I miejsce – Tymon Pałka, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego
II miejsce – Nikodem Sowiński, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Świętej Anny
III miejsce – Maria Blokesz, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu

Ponadto jury wyróżniło następujących uczestników:

Franciszek Boroń, Prywatna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja
Ignacy Wojtaszczyk, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Świętej Anny
Miriam Plechawska, Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej
Urszula Wójcik, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 7

 

Jury w składzie: Bogdan Micek, Dorota Kaczor i Gabriela Dec, postanowiło wyłonić następujących laureatów:

W kategorii szkół podstawowych, klas V–VIII:

I miejsce – Mateusz Wajs, Szkoła Podstawowa nr 95 im. Władysława Broniewskiego
II miejsce – Marcin Małota, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego,
III miejsce – Alicja Janik, Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej.

Ponadto jury wyróżniło następujących uczestników:

Mia Got, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego
Zuzanna Szlachetka, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego
Łukasz Grzegorek, Szkoła Podstawowa nr 95 im. Władysława Broniewskiego
Aniela Błasiak, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Romualda Traugutta
Roch Robotycki, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Romualda Traugutta
Karolina Michalik, Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek
Emilia Pawlus, Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek

W kategorii szkół średnich:

I miejsce – Aleksander Szewczyk, VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
II miejsce – Karolina Fryt, V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego
III miejsce – Weronika Kubińska, V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego

Ponadto jury wyróżniło następujących uczestników:
Igor Tasarz, IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące
Aleksandra Stojak, IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące
Julia Kolanek, IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące

Laureatów pierwszych trzech miejsc zapraszamy na przesłuchania finałowe, które odbędą się 24 lutego 2020 w Centrum Kultury Podgórza, ul. Sokolska 13. O dokładnym harmonogramie przesłuchań poinformujemy mailowo.

Dyplomy uczestnictwa oraz nagrody zostaną wysłane pocztą na adres szkoły.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i finalistom!

 

Social media
Szukaj...
Skip to content