Zostań w domu z KFK!

Krakowskie Forum Kultury Domowej serdecznie zaprasza do udziału w nowym projekcie –#zostanwdomuzKFK

Każdego dnia o 12:00 na facebook’owym profilu KFK pojawi się post z ciekawostkami, nawiązujący tematycznie do stałych aktywności Krakowskiego Forum Kultury, czyli Waszych ulubionych warsztatów dla dzieci, takich jak Kreatywna Plastyka, czy Rodzinne muzykowanie, a także naszych najciekawszych cyklów np. Spacerów nie tylko historycznych, Kino Latino czy też Literatury na Forum.

Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę – Gabrysia Dec, którą znacie już dobrze z warsztatów Rodzinnego muzykowania zaprezentuje Wam nowy projekt – Rodzinne muzykowanie na ekranie, czyli zabawy muzyczne online, które możecie odtworzyć z Waszą pociechą w domu! Będzie kolorowo, muzycznie, energetycznie i wiosennie!

Nie zapomnieliśmy także o naszych starszych odbiorcach – dla Was przygotowaliśmy historię muzyki online w pigułce. Wspólnie przejdziemy przez muzyczne dekady, poznamy ciekawostki ze świata muzyki, a także posłuchamy najpopularniejszych utworów danego okresu. Już w środę na naszym profilu FB – bądźcie z Nami!

To jednak nie koniec atrakcji – aby umilić Wam czas w domu, regularnie na naszym profilu pojawiać się będą aktywności – dla najmłodszych i tych troszkę starszych – labirynty, łamigłówki i odstresowujące kolorowanki – u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Gorąco zachęcamy – #zostanwdomuzKFK i miło spędź z nami czas!

Facebook KFK: https://www.facebook.com/krakowskieforum/

Social media
Szukaj...
Skip to content