Koncerty Promenadowe w Altanie na Plantach

Już po raz piąty w najcieplejszych, letnich miesiącach Altana na Plantach rozbrzmiewać będzie dźwiękami muzyki oraz innych aktywności kulturalnych! A to wszystko niezmiennie dzięki Krakowskiemu Forum Kultury i organizowanym przez tę instytucję Koncertom Promenadowym.

Począwszy od 27 czerwca w Altanie na Plantach na Skwerze Zbigniewa Wodeckiego odbywać się będą Koncerty Promenadowe. Jest to seria wyjątkowych koncertów i wydarzeń artystycznych dla starszych i młodszych, które to – zgodnie z tradycją tzw. „Promenadówek” – wypełnią wszystkie wakacyjne weekendy.

W piątkowe wieczory Altana stanie się miejscem potańcówek. Z kolei sobotnie przedpołudnia to chwile poświęcone najmłodszym: dla dzieci przygotowaliśmy koncerty i ciekawe, angażujące zabawy. W niedzielne popołudnia do Altany zawitają koncerty dla wszystkich, a repertuar będzie bardzo różnorodny.

Szczegółowy program znajduje się na stronie i Facebooku KFK.

Spotkajmy się w Altanie na Plantach!

Koncerty Promenadowe to cykl koncertów i aktywności, odbywających się w każdy wakacyjny weekend od 27 czerwca 2021 roku. Organizatorem Koncertów Promenadowych jest Krakowskie Forum Kultury – Instytucja Kultury Miasta Krakowa. Wydarzenia odbywać się będą w Altanie na Plantach od strony ul. Westerplatte (Skwer Zbigniewa Wodeckiego).

 

Piątki, 19:00 – 21:30 – potańcówki
Soboty, 11:00 – koncerty i wydarzenia dla dzieci i rodzin
Niedziele, 15:00 – Koncerty Promenadowe

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona.

 

Regulamin uczestnictwa w Koncertach Promenadowych dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl/regulaminy

W sytuacji wystąpienia złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.) wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) i odbędą się z udziałem publiczności oraz z zachowaniem limitu miejsc w pomieszczeniach (obowiązuje zasada pierwszeństwa).

Social media
Szukaj...
Skip to content