Konkurs plastyczny Wszystkie roboty Lema

Wszystkich, którzy interesują się twórczością Stanisława Lema lub chcieliby ją poznać, zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. Wszystkie roboty Lema.

Poprzez konkurs pragniemy nie tylko uczcić przypadające w tym roku 100. urodziny Stanisława Lema, ale również przypomnieć jego wybitną twórczość i wpływ, jaki wywarła ona na kilka pokoleń czytelników. Dlatego oprócz osób dorosłych, zapraszamy do wzięcia udziału również dzieci oraz całe rodziny – zachęcamy do zapoznania się ze światami stworzonymi przez Stanisława Lema.

Do konkursu zgłaszać można prace plastyczne inspirowane twórczością Stanisława Lema. Mogą być one wykonane dowolną techniką plastyczną lub w dowolnym graficznym programie komputerowym.

W konkursie przewidziane są następujące kategorie:

– dzieci w wieku 7-14 lat włącznie,

– młodzież w wieku 15-18 lat włącznie,

– dorośli (od 19. roku życia),

– rodzinna – wspólna praca rodzica i dziecka (przy zgłoszeniu trzeba podać wiek dziecka).

Prace konkursowe wraz z Kartą Zgłoszenia Uczestnika (a w przypadku Uczestników niepełnoletnich także Oświadczeniem) należy dostarczyć do sekretariatu Krakowskiego Forum Kultury, ul. Mikołajska 2, 31-027 Kraków, w dni robocze w godzinach 9:00-15:00 lub przesłać pocztą na adres organizatora z dopiskiem „Wszystkie roboty Lema” w terminie do 24 września 2021 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 8 października 2021 roku.

Zwycięskie prace, wybrane przez Jury, zaprezentujemy na wystawie w Klubie Kazimierz, przy ul. Krakowskiej 13. Wystawa będzie czynna w dni robocze od 18 do 28 października 2021 roku.

 

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU dostępnym na stronie krakowskieforum.pl/regulaminy

 

Konkurs organizowany jest w ramach projektu Z Lemem przez pokolenia.

Organizator: Krakowskie Forum Kultury

Patronat medialny: Kraków.pl, Dwutygodnik Miejski KRAKÓW.PL, Czas Dzieci, Miasto Dzieci

 

Social media
Szukaj...
Skip to content