Ekoinstrumenty – warsztaty tworzenia ekologicznych instrumentów i wspólne muzykowanie dla dzieci w wieku 10 – 14 lat

Serdecznie zapraszamy na warsztaty tworzenia ekoinstrumentów i wspólne muzykowanie.

Warsztaty to artystyczna podróż do świata wyobraźni i muzyki. Dzieci same tworzą instrumenty i muzykę. Zajęcia te są kreatywną zabawą z melodią dla każdego, kto chciałby na chwilę zostać małym artystą!

 

Prace powstałe podczas warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii Sztuki Dziecięcej MIKO w Krakowskim Forum Kultury, ul. Mikołajska 2.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 28 września do 4 października 2021 roku, w dni robocze, w godzinach 10:00 – 17:00.

 

Prowadzenie:

Fundacja Sztukarnia – jest organizacją pozarządową działającą na rzecz kultury i sztuki, podejmującą działania społeczne i edukacyjne. Jej głównym celem jest tworzenie warunków kreatywnego rozwoju dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie kultury poprzez organizację warsztatów, spektakli oraz koncertów. Fundacja została stworzona, aby działać dla społeczności lokalnej i podejmować dialog społeczny.

Jej celem jest budowanie więzi wielopokoleniowej poprzez działania angażujące różne grupy wiekowe (dzieci, młodzież, osoby dorosłe, seniorzy).

Osoby tworzące fundację, to wykwalifikowani managerowie kultury, instruktorzy dziedzin artystycznych, na co dzień realizujący własne projekty artystyczne.

Fundacja działa od kilku lat w obszarze kultury, szeroko pojętej sztuki oraz działań społecznych, łącząc zainteresowania i talenty jej współtwórców. Działalność opiera się na trzech głównych filarach: kultura – edukacja – społeczność.

 

Warsztaty organizowane są w ramach projektu LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ I RODZINNEJ MIKO – twórcza kontynuacja 2021.

Wstęp: 3 zł, udział w warsztatach opłacić można stronie bilety.krakowskieforum.pl lub w KFK przy ul. Mikołajskiej 2.

Liczba miejsc ograniczona.

Informacje: Anna-Maria Peczyńska tel.: 12 422 08 14, wew. 17.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM WARSZTATÓW.

Regulamin oraz zasady obowiązujące podczas zajęć i wydarzeń są dostępne na stronie: https://krakowskieforum.pl/regulaminy/

Organizator: Krakowskie Forum Kultury

Partnerzy: Fundacja Sztukarnia, Galeria Dyląg

Patronat medialny: Kraków.pl, Dwutygodnik Miejski KRAKÓW.PL, Czas Dzieci

***

 

 

 

 

 

 

Data

wrz. 25 2021

Czas

11:00 - 14:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Kategoria
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content