Joanna Skarbek – linoryty

Wystawa czynna: 29 listopada – 10 grudnia 2021, dni robocze, 10.00 – 17.00

Wernisaż wystawy: 26 listopada 2021, piątek, godz. 18.00

Sala z Widokiem, KFK, ul. Mikołajska 2

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. 

Rezerwacja miejsc na wernisaż: 515 466 669

Od Autorki:

Tematyka prac zawsze jest inspiracją czerpaną z otaczającego świata, ludzi, emocji itp. Czasem mam potrzebę posługiwania się dłutem bardziej lub mniej precyzyjnie. Każda praca to ,,ja”. Kto mnie zna, to umie odczytać moje grafiki, pamiętając o tym, że są to artystycznie zapisane moje emocje/przeżycia. Linoryt to moja pasja. Uwielbiam ten moment, gdy dłuto zaczyna ciąć płytkę. Jednak w byciu artystą największą satysfakcję daje mi bycie instruktorem i nauczycielem zajęć plastycznych w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Lotniczej 1 w Krakowie. Mimo moich zainteresowań rzeźbimy, malujemy, rysujemy i najważniejsze to, że się wygłupiamy. Wartościowe są też nauki od moich małych i zarazem wielkich artystów, które sprawiają, że jestem na bieżąco z tematami ich świata.

Podczas wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego (m.in. limit osób, obowiązek zasłaniania ust i nosa, dystans społeczny, dezynfekcja).

Zasady obowiązujące podczas wydarzeń, zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie http://krakowskieforum.pl/regulaminy/.

 

Data

lis 26 2021 - gru 10 2021

Czas

10:00 - 17:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Kategoria
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content