Klub Rodziców: Zajęcia sensoplastyczne

KLUB RODZICÓW

Spotkania dla rodziców z dziećmi do 3. roku życia. Rodzice mają możliwość spotkań ze specjalistami oraz korzystania z przestrzeni do spotkań towarzyskich, a także okazję do rozmów i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Dzieci uczestniczą w zajęciach stymulujących oraz rozwijających dziecięcą kreatywność i wyobraźnię.

 

Klub Rodziców: Zajęcia sensoplastyczne

5, 12, 19, 26 października, poniedziałki, 10:00 – 11:00

Zajęcia sensoplastyczne mają na celu pobudzić wszelkie możliwe zmysły (smak, węch, dotyk, słuch i wzrok), a ich założenie to przede wszystkim pełna dowolność. Do zajęć używane są tylko i wyłącznie produkty spożywcze, takie jak: mąki, kasze, ryże, czekolady, groch, olej, galaretka. Poza tym, że zajęcia te rozwijają rozwój poznawczy i motorykę dziecka, są również bezpieczne i… smaczne!

Prowadząca: Natalia Smyk – absolwentka Instytutu Pedagogiki UJ, animatorka społeczno-kulturowa. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy jako instruktorka różnorodnych działań artystycznych. Lubi działać z ludźmi i dla ludzi. Interesuje się sztuką i jej wpływem na rozwój człowieka.

Koszt: 1 zł / zajęcia / osoba dorosła, dzieci – wstęp wolny

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy

Informacje i zapisy: Gabriela Dec, klub.malwa@krakowskieforum.pl, tel. kom. 500 308 626

 

Regulamin zajęć edukacyjnych i zasady podczas zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie: krakowskieforum.pl/regulaminy

Data

Paź 26 2020

Czas

10:00 - 11:00

Lokalizacja

Klub Malwa
ul. Dobrego Pasterza 6
Klub Malwa

Organizator

Klub Malwa
Szukaj...
Skip to content