Klub Rodziców: Zajęcia integracyjno-rozwojowe (maluszki: 0 – 1,5 roku)

KLUB RODZICÓW

Spotkania dla rodziców z dziećmi do 3. roku życia. Rodzice mają możliwość spotkań ze specjalistami oraz korzystania z przestrzeni do spotkań towarzyskich, a także okazję do rozmów i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Dzieci uczestniczą w zajęciach stymulujących oraz rozwijających dziecięcą kreatywność i wyobraźnię.

 

Klub Rodziców: Zajęcia integracyjno-rozwojowe

6, 13, 20, 27 października, wtorki

Maluszki (grupa 0 – 1,5 roku): 9:00 – 10:00

Brzdące (grupa 1,5 – 3 lata): 10:15 – 11:15

Zajęcia rozwojowe i integracyjne dla opiekunów z dziećmi w wieku 0 – 3 lata, w czasie których dzieci zyskują przestrzeń do zabawy i zdobywania cennych doświadczeń
z rówieśnikami. Oferujemy całą gamę zajęć stymulujących dostosowanych do konkretnych grup wiekowych, rozwijających dziecięcą kreatywność i wyobraźnię.

 

Prowadząca: Natalia Smyk – absolwentka Instytutu Pedagogiki UJ, animatorka społeczno-kulturowa. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy jako instruktorka różnorodnych działań artystycznych. Lubi działać z ludźmi i dla ludzi. Interesuje się sztuką i jej wpływem na rozwój człowieka.

 

Koszt: 1 zł / zajęcia / osoba dorosła, dzieci – wstęp wolny

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy

Informacje i zapisy: Gabriela Dec, klub.malwa@krakowskieforum.pl, tel. kom. 500 308 626

 

Regulamin zajęć edukacyjnych i zasady podczas zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie: krakowskieforum.pl/regulaminy

Data

Paź 27 2020

Czas

09:00 - 10:00

Lokalizacja

Klub Malwa
ul. Dobrego Pasterza 6
Klub Malwa

Organizator

Klub Malwa
Szukaj...
Skip to content