Klub Rodziców: Śpiewograjki

KLUB RODZICÓW

Spotkania dla rodziców z dziećmi do 3. roku życia. Rodzice mają możliwość spotkań ze specjalistami oraz korzystania z przestrzeni do spotkań towarzyskich, a także okazję do rozmów i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Dzieci uczestniczą w zajęciach stymulujących oraz rozwijających dziecięcą kreatywność i wyobraźnię.

 

Klub Rodziców: Śpiewograjki

9, 16, 23, 30 października, piątki, 9:00 – 10:00

Śpiewograjki to zajęcia muzyczne prowadzone przez duet fortepian + skrzypce. Jest to swobodne muzykowanie do muzyki klasycznej i rozrywkowej, a także nauka tradycyjnych polskich i zagranicznych piosenek, gra na perkusjonaliach, obcowanie z żywymi instrumentami oraz mnóstwo zabawy w otoczeniu pięknych dźwięków.

 

Prowadzące:

Aleksandra Kopańska (skrzypce) – absolwentka pedagogiki z animacją społeczno-kulturową z wykształceniem muzycznym. Jej pasją jest edukacja przez sztukę oraz animacja kultury. Ukończyła kurs muzykoterapii. Cały czas stara się rozwijać, aby zajęcia, które prowadzi były ciekawą i różnorodną przestrzenią bezpiecznego rozwoju.

Gabriela Dec (fortepian) – magister pedagogiki, animatorka oraz instrumentalistka. Od kilku lat realizuje się jako nauczycielka gry na pianinie oraz instruktorka zajęć umuzykalniających dla dzieci i dorosłych.

Koszt: 1 zł / zajęcia / osoba dorosła, dzieci – wstęp wolny

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy

Informacje i zapisy: Gabriela Dec, klub.malwa@krakowskieforum.pl, tel. kom. 500 308 626

 

Regulamin zajęć edukacyjnych i zasady podczas zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie: krakowskieforum.pl/regulaminy

Data

Paź 23 2020

Czas

09:00 - 10:00

Lokalizacja

Klub Malwa
ul. Dobrego Pasterza 6
Klub Malwa

Organizator

Klub Malwa
Szukaj...
Skip to content