XI KMT: Kobieta, która ugotowała męża

Pikantny tekst, apetyczna obsada i wyśmienita reżyseria – to składniki wybornego przedstawienia. Jak smakuje przygotowane z artystyczną starannością, najnowsze w karcie danie główne serwowane przez Teatr Kamienica? Opinie prawdziwych smakoszy teatru są celujące, więc zapraszamy do stołu. To znaczy na widownię!

Hilary (Dorota Chotecka) to świetna gospodyni, która bardzo dba o podniebienie męża. Kenneth (Jacek Lenartowicz) uwielbia dobrze zjeść i jest przyzwyczajony do tego, by mu usługiwano. Pragnąc jednak uczuciowej odmiany, zamienia Hilary na nowszy model – Laurę (Marta Chodorowska).

Kobieta, która ugotowała męża to nowoczesna forma dramatu z elementami komedii. W sztuce tej, jak w życiu, lawiny śmiechu, a czasem łzy, występują naprzemiennie. Spektakl o miłosnym trójkącie i intrygującej sztuce kłamstwa. Pełen zabawnych dialogów, przedstawia relacje na linii mąż – żona, żona – kochanka, kochanka – mąż. Tu pytania żony miksują się z kipiącymi kłamstwami męża, a domysły kochanki przypiekają jego ego. Wszystko to w smacznej oprawie z pobudzającą zmysły grą aktorską.

 

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

 

Autor: Debbie Isitt
Reżyseria: Tomasz Obara
Tytuł oryginału: The Woman Who Cooked Her Husband
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Scenografia i kostiumy: Agnieszka Prokopczuk
Kierownik produkcji: Alicja Sipa

Obsada: Dorota Chotecka, Marta Chodorowska, Jacek Lenartowicz

 

Czas trwania spektaklu: 2 godziny z przerwą

Data

lip 21 2021

Czas

19:00

Koszt

90 zł

Więcej informacji

KUP BILET

Lokalizacja

Nowohuckie Centrum Kultury
al. Jana Pawła II 232, Kraków
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content