Klub Rodziców

wtorki,

Maluszki (grupa 0 – 1,5 roku): 9:00 – 10:00

Brzdące (grupa 1,5 – 3 lata): 10:15 – 11:15

 

Klub Rodziców to zajęcia rozwojowe i integracyjne dla opiekunów z dziećmi w wieku 0 – 3 lata, w czasie których dzieci zyskują przestrzeń do zabawy i zdobywania cennych doświadczeń
z rówieśnikami. Oferujemy całą gamę zajęć stymulujących dostosowanych do konkretnych grup wiekowych, rozwijających dziecięcą kreatywność i wyobraźnię. Dodatkowo raz
w miesiącu odbywają się spotkania ze specjalistami, którzy pomogą w rozwiązaniu problemów związanych z wychowaniem dzieci. W trakcie spotkań pociechy mają zapewnioną profesjonalną i wykwalifikowaną opiekę.

 

Ważne informacje:

W zajęciach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobą zakaźną. Jeżeli w Państwa najbliższym otoczeniu ktoś przebywa na kwarantannie lub w izolacji domowej, prosimy nie zapisywać się na zajęcia. Przed wejściem do Klubu prosimy o dezynfekcję rąk. Obowiązuje również zakaz przynoszenia do Klubu niepotrzebnych przedmiotów i zabawek oraz zachowanie dystansu społecznego wynoszącego min. 2 m w trakcie trwania zajęć.

 

Prowadząca: Diana Piórkowska – polonistka, podróżniczka i animatorka w jednym. Od kilku lat spełnia się w tym, co robi, prowadząc różne zajęcia dla najmłodszych i ich rodziców począwszy od zajęć ogólnorozwojowych z elementami sensoryki, zajęć podłogowych, po zajęcia taneczne, artystyczne i podróżnicze. Największą nagrodą w pracy jest dla niej uśmiech i zadowolenie dziecka.

Zajęcia dla dorosłych z dziećmi w wieku 0 – 3 lata

Koszt: 1 zł / osoba dorosła za 1 zajęcia, dzieci – wstęp wolny, płatne w kasie Klubu

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy!

Zapisy: Gabriela Dec, gabriela.dec@krakowskieforum.pl, tel. kom. 500 308 626

Data

Sty 07 2020

Czas

09:00 - 11:15

Lokalizacja

Klub Malwa
ul. Dobrego Pasterza 6
Klub Malwa

Organizator

Klub Malwa
Szukaj...
Skip to content