Muzyczny Klub Rodziców

czwartki, 9:00 – 10:00

 

Na Muzyczny Klub Rodziców przychodzą rodzice z dzieckiem lub ktoś z najbliższego otoczenia dziecka. Zajęcia składają się z prostych piosenek, rytmiczanek i śpiewanek oraz układów tanecznych, w których aktywnie uczestniczą wszyscy uczestnicy. Ponadto do zabawy wykorzystywane są m.in. chusta Klanzy, chustki animacyjne, piłki miękkie, instrumenty orffowskie i inne akcesoria, które pobudzają wyobraźnię małego dziecka. Dzieci, które samodzielnie się poruszają mają pełną swobodę ruchu, nie są zmuszane do siedzenia w miejscu. Rodzice na każdych zajęciach obserwują dzieci i ich pierwsze poczynania w świecie muzyki. Zajęcia zawierają elementy metody Gordona oraz Pomelody.

 

Ważne informacje:

W zajęciach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobą zakaźną. Jeżeli w Państwa najbliższym otoczeniu ktoś przebywa na kwarantannie lub w izolacji domowej, prosimy nie zapisywać się na zajęcia. Przed wejściem do Klubu prosimy o dezynfekcję rąk. Obowiązuje również zakaz przynoszenia do Klubu niepotrzebnych przedmiotów i zabawek oraz zachowanie dystansu społecznego wynoszącego min. 2 m w trakcie trwania zajęć.

 

Prowadząca: Gabriela Dec – magister pedagogiki, animatorka oraz instrumentalistka. Od kilku lat realizuje się jako nauczycielka gry na pianinie oraz instruktorka zajęć umuzykalniających dla dzieci i dorosłych.

Zajęcia dla dorosłych z dziećmi w wieku 0 – 3 lata

Koszt: 1 zł / osoba dorosła za 1 zajęcia, dzieci – wstęp wolny, płatne w kasie Klubu

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy!

Zapisy: Gabriela Dec, gabriela.dec@krakowskieforum.pl, tel. kom. 500 308 626

Data

Lip 16 2020

Czas

09:00

Lokalizacja

Klub Malwa
ul. Dobrego Pasterza 6
Klub Malwa

Organizator

Klub Malwa
Szukaj...
Skip to content