Kurs: Włoski w podróży

Włoski w podroży

Czas trwania: lipiec, wtorki, 18:00

Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2

Włoski język, włoska kuchnia, włoska pogoda, włoska muzyka – włoska fascynacja! Następna, a może i pierwsza podróż do Włoch, a tu nie ma jak się porozumieć! We Włoszech, jak wiadomo, najpopularniejszym językiem jest właśnie język… włoski. Kurs ten został stworzony z myślą o tych, którzy potrzebują dać sobie radę w prostych sytuacjach życia codziennego turysty we Włoszech, czyli kupić bilet, zamówić jedzenie w restauracji, zapytać się o kierunki, pójść do sklepu… Forma nauczania języka poprzez zabawę, proste ćwiczenia, rozmówki i scenki pozwala w prosty i przyjemny sposób nauczyć się języka włoskiego.

Prowadząca: Wirginia Cristin – tłumaczka i lektorka, włosko-polski native speaker. Amantka języków.

Absolwentka Uniwersytety Bolońskiego. Spotkała się po raz pierwszy z animacją i edukacją nieformalną (no formal learning) w roku 2009 podczas Wolontariatu Europejskiego (EVS). Pracowała wtedy przy organizacji AFS Internationalle Belgique, jako szkoleniowiec dla młodzieży wyjeżdżającej głównie na wymiany zagraniczne, ale i też dla uczniów zagranicznych przebywających w rodzinach belgijskich. Uczestniczyła w warsztatach Komedii dell’Arte, w Tańców Południowowłoskich wraz Martestellą Martellą. Interesuje się arteterapią i terapią widzenia.

 

Koszt: 100 zł / osoba za cały kurs

Zajęcia: 4 zajęcia po 60 minut, 1 x w tygodniu

Zapisy i informacje: Magdalena Panuś, magdalena.panus@krakowskieforum.pl, tel. 12 422 08 14 wew. 21, tel. kom. 515 466 669

Data

Lip 02 2019

Czas

18:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content