Leopold Kozłowski – Ostatni Klezmer Galicji – wystawa fotografii

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym i komunikatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zawieszeniu działalności instytucji kultury i placówek szkolnictwa artystycznego, nakazującym odwołanie organizacji wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności Krakowskie Forum Kultury odwołuje wernisaż wystawy Leopold Kozłowski – Ostatni Klezmer Galicji – wystawa fotografii, który miał się odbyć w dniu jutrzejszym, tj. 12 marca 2020 roku.

Komunikat dostępny jest na stronie: https://www.gov.pl/web/kultura/zawieszenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-i-placowek-szkolnictwa-artystycznego?fbclid=IwAR3ORjDg1Es4TTj13w0oRMOW4pPyBq7e9dO0w3bt1r9SGVJ_SE6FD90_sfo

 

 

 

 

Wernisaż: 12 marca, czwartek, 19:00

Wystawa czynna: 13 marca – 5 lipca, 10:00 – 18:00

Synagoga Poppera, ul. Szeroka 16

Wystawa poświęcona wybitnemu polskiemu kompozytorowi, którego twórczość została doceniona również poza granicami naszego kraju. Swoją miłością do muzyki potrafił zainspirować innych i wzbudzić w nich zachwyt oraz wyczucie melodii. Kim był, zanim stał się sławny, jak wyglądało jego dzieciństwo, pierwsze muzyczne kroki stawiane pod czujnym okiem ojca i nauczycieli, gdzie uczył się i bawił – to i wiele więcej czeka na Państwa na prezentowanych fotografiach. Zdjęcia z planu filmowego, pierwszych zagranicznych podróży, licznych spotkań z artystami światowej klasy, nawet z samym Stevenem Spielbergiem oraz politykami. Poza obszerną fotorelacją z występów mamy też możliwość poznać Leopolda Kozłowskiego przede wszystkim jako człowieka – zawsze uśmiechniętego i serdecznego dla każdej napotkanej osoby. Zachęcamy do bliższego poznania tego wyjątkowego muzyka dzięki uchwyconych na prezentowanych fotografiach chwilach – tych ważnych, oraz tych zwyczajnych, codziennych.

Wstęp wolny

Data

Mar 12 2020 - Lip 05 2020

Czas

10:00 - 18:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Kategoria
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content