[ONLINE] Morskie opowieści –  dwudniowe warsztaty animacji poklatkowej dla dzieci w wieku 6 – 9 lat

WYDARZENIE REALIZOWANE BĘDZIE W FORMIE ONLINE.

Informacje i zapisy: Alicja Bugańska, tel. 501 310 782.

Warsztaty przybliżają różne rodzaje technik animacji poklatkowej. Tematy podejmowane do tworzenia własnych historii wykorzystują proste ruchy z otaczającej nas rzeczywistości. Z kolorowego papieru albo plasteliny wyczarujemy podwodny świat i stworzymy naszych bohaterów. Będą delfiny, ośmiornice, ryby, rekiny, syreny, a nawet wieloryb. Jakie przygody ich spotkają? Tego dowiemy się od uczestników warsztatów, to oni wymyślą historię naszej bajki.

Prowadząca: Anna Jagoda Mrożek – artystka grafik. Z pasji animator i edukator filmowy animacji poklatkowej. Od 6 lat dzieli się zdobytą wiedzą z innymi prowadząc warsztaty i spotkania w różnych miastach Polski, głównie w województwie małopolskim i śląskim.

 

Prace powstałe podczas warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii Sztuki Dziecięcej MIKO w Krakowskim Forum Kultury, ul. Mikołajska 2. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w dniach roboczych od 9 do 12 listopada 2020 roku w godzinach 10:00 – 17:00.

 

Warsztaty organizowane są w ramach projektu LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ I RODZINNEJ MIKO.

 

Wstęp: 3 zł

Ilość miejsc ograniczona

Obowiązują zapisy
Informacje i zapisy: Alicja Bugańska, tel.:12 422 08 14, wew. 21, 501 310 782

 

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM WARSZTATÓW.

KAŻDY PEŁNOLETNI UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST DO PRZYBYCIA NA WARSZTATY Z WYPEŁNIONYMI I PODPISANYMI DOKUMENTAMI, KTÓRE STANOWIĄ ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU WARSZTATÓW W RAMACH PROJEKTU LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ I RODZINNEJ MIKO.

KAŻDY NIEPEŁNOLETNI UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST DO PRZYBYCIA NA WARSZTATY Z WYPEŁNIONYMI I PODPISANYMI PRZEZ RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO DOKUMENTAMI, KTÓRE STANOWIĄ ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU WARSZTATÓW W RAMACH PROJEKTU LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ I RODZINNEJ MIKO.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Data

Lis 07 2020 - Lis 08 2020

Czas

12:00 - 15:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content