Nauka gry na gitarze dla dzieci od 7 roku życia

Dni i godziny ustalane indywidualnie!
 

Nauka gry na gitarze dla dzieci od 7 roku życia

poniedziałki, wtorki, czwartki

Zajęcia indywidualne, 45-minutowe, raz w tygodniu. Program dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestnika. Zakup materiałów nutowych, doradza nauczyciel.

Koszt: 150 zł za miesiąc / osoba. Płatność przelewem na konto KFK, przed rozpoczęciem zajęć.

Zapisy bezpośrednio w Klubie: w poniedziałki i wtorki w godz. 15:00 – 18:00 (nauczyciel: Diana Tropina), w czwartki w godz. 15:00 – 19:00 (nauczyciel: Adam Chliniak).

Prowadzący:

Diana Tropina – studentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie prof. dr hab. Janusza Sochackiego. Z gitarą jest związana już prawie 10 lat. Wielokrotna finalistka różnych międzynarodowych konkursów gitarowych. Muzyka jest jej pasją. Prowadzi zajęcia z dostosowaniem do zainteresowań, tempa pracy oraz gustu muzycznego ucznia. W pracy z każdym uczniem szuka indywidualnego podejścia.

Adam Hliniak – gitarzysta (gitara flamenco, lap steel guitar, bouzouki oraz instrumenty perkusyjne – darbuka, riq). Prowadzi lekcje indywidualne, kursy gry na gitarze i instrumentach perkusyjnych oraz zajęcia z rytmów flamenco i arabskich. Od 1992 roku występuje z repertuarem gitarowym, poezją śpiewaną, flamenco, muzyką latynoamerykańską, cygańską, arabską i bałkańską oraz akompaniuje podczas warsztatów m.in. tańca flamenco i tańca orientalnego. Od 2001 roku wspólnie z K. Hliniakiem założył i prowadzi zespół Aire Andaluz, od 2007 roku współpracuje z Zespołem Tańców i Pieśni  Bałkańskich IGLIKA, a od 2015 – z zespołem BalkanArtz.

Data

Wrz 23 2019

Czas

08:00

Lokalizacja

Klub Malwa
ul. Dobrego Pasterza 6
Kategoria
Klub Malwa

Organizator

Klub Malwa
Szukaj...
Skip to content