Olga Tokarczuk w obiektywie Danuty Węgiel – wystawa fotografii

Szanowni Państwo, w związku z epidemią uroczyste otwarcie wystawy Olga Tokarczuk w obiektywie Danuty Węgiel nie odbędzie się. Zapraszamy serdecznie do oglądania wystawy w dni robocze od 20 października do 10 listopada 2020 roku w Piwnicy pod Baranami w godzinach 11:00 – 21:00.

 

Wystawa czynna: 20 października – 10 listopada, dni robocze, 11:00 – 21:00

Piwnica pod Baranami, Rynek Główny 27

 

Krakowskie Forum Kultury zaprasza wielbicieli literatury Olgi Tokarczuk w niezwykłą podróż do jednej z najbardziej znanych piwnic w Polsce – Piwnicy pod Baranami na wystawę fotografii autorstwa Danuty Węgiel, przedstawiających Noblistkę.

Prezentowane na wystawie zdjęcia to zapis fotograficznych spotkań Danuty Węgiel z Olgą Tokarczuk, które odbywały się na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat. Artystka fotografowała pisarkę podczas rozmowy – pamiętając, że portretowanie, poza oczywistą rejestracją wizerunku, zawsze staje się próbą uchwycenia czegoś więcej pod powierzchnią obrazu. Na wystawie znajdziemy zarówno znane wszystkim fotografie, jak również zdjęcia, które nie były dotąd publikowane. Pojawią się również ujęcia, które powstały już po oficjalnych sesjach.

 

Partner wydarzenia: Conrad Festival, Dzikie Wino

 

Zasady obowiązujące podczas zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie: krakowskieforum.pl/regulaminy

Data

Paź 20 2020 - Lis 08 2020

Czas

11:00 - 21:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Kategoria
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content