Poetycki Uniwersytet Piwnicy pod Baranami: Tadeusz Śliwiak

Wykład dr. hab. Marka Pieniążka, profesora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

 

Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2

 

Zapraszamy na nowy cykl spotkań pt. Poetycki Uniwersytet Piwnicy pod Baranami, prowadzonych przez dr. hab. Marka Pieniążka, prof. UP, który co miesiąc opowiadał będzie o twórczości znanych poetów powiązanych z Piwnicą pod Baranami.

Pierwsze spotkanie poświęcone zostanie Tadeuszowi Śliwiakowi – krakowskiemu aktorowi i poecie, związanemu m.in. z Piwnicą pod Baranami, Teatrem Rozmaitości i Starym Teatrem. Jego życie i twórczość przybliży Marek Pieniążek – profesor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, a wykład uzupełniony zostanie o występ artystów Piwnicy pod Baranami – Oli Maurer i Jakuba Zuckermana, którzy zaprezentują wybrane utwory poety. Akompaniować im będzie pianista Paweł Pierzchała.

 

 

Bilety: 3 zł, dostępne na stronie bilety.krakowskieforum.pl lub w kasie KFK, ul. Mikołajska 2.

Liczba miejsc ograniczona.

 

Podczas wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego (m.in. obowiązek zasłaniania ust i nosa, limit osób, dystans społeczny, dezynfekcja rąk).

Zasady obowiązujące podczas wydarzeń, zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie http://krakowskieforum.pl/regulaminy/

Data

paź 18 2021

Czas

19:30

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Kategoria
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content