Salonik Pani Ewy… z pieprzykiem. Co za operetka?! Muzyczny Korowód Karnawałowy

Sala Teatralna, Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań z operetką, prowadzony przez znakomitą sopranistkę Ewę Wartę-Śmietanę. W ramach „Saloniku…” zaproszeni goście wypełnią wieczór ariami i duetami, które w swych treściach będą odpowiadały tytułom poszczególnych odcinków. 

Pierwszy odcinek cyklu w nowym roku poświęcony będzie utworom operetkowym i musicalowym. Widzowie „Saloniku…” zatopią się w magii świąt dzięki rozbrzmiewającym kolędom, rozpoznawalnym na całym świecie. Gośćmi spotkania będą sopranistka Monika Biederman-Pers oraz baryton Piotr Karzełek, znani jako Duo Performance.

W programie znajdą się utwory humorystyczne i liryczne, które będą atrakcyjne zarówno dla seniorów, jak i współczesnej młodzieży. Całość spotkania okraszona będzie refleksją nad sceną operetkową i kulturą masową. Nie zabraknie również żartobliwego komentarza prowadzącej Ewy Warty-Śmietany.

Bilety: 20 zł, dostępne na stronie bilety.krakowskieforum.pl oraz w kasie KFK. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego (m.in. limit osób, obowiązek zasłaniania ust i nosa, dystans społeczny, dezynfekcja).

Zasady obowiązujące podczas zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie http://krakowskieforum.pl/regulaminy/.

Data

sty 27 2022

Czas

18:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content