Warsztaty ilustratorskie dla dzieci w wieku 10 – 14 lat

Drogie koleżanki i koledzy redaktorzy!

Zastanawiacie się czemu tak się do Was zwracam? Na naszych warsztatach stworzymy zespół redakcyjny i wspólnie wydamy numer naszego jednodziennika. Wspólnie zastanowimy się, jak interpretować treści i co zrobić, żeby nasze prace były niebanalne. Ważne – nie trzeba ładnie rysować!

Prace powstałe podczas warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii Sztuki Dziecięcej MIKO w Krakowskim Forum Kultury, ul. Mikołajska 2.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w dniach 29 września – 1 października 2020 roku w godzinach 10:00 – 18:00.

Prowadząca: Michalina Rolnik – jest projektantką graficzną. Projektuje identyfikacje wizualne marek oraz wydarzeń. Jest laureatką międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2014. Zaprojektowała i zilustrowała m.in. przewodnik dla dzieci po kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Ma na swoim koncie współpracę z Wydawnictwem Dwie Siostry i publikację multikulturowej książki dla dzieci Zakątki, czyli kto tu mieszka, wydanej następnie w Korei i na Słowacji. Najchętniej projektuje plakaty i wydarzenia artystyczne. Miłośniczka vintage w modzie i projektowaniu.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ I RODZINNEJ MIKO.

 

Wstęp: 3 zł, udział w warsztatach opłacić można stronie bilety.krakowskieforum.pl lub w KFK przy ul. Mikołajskiej 2.
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.
Informacje i zapisy: Monika Zielińska, Alicja Bugańska, tel.: 12 422 08 14, wew. 21.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

 

 

 

 

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM WARSZTATÓW.

KAŻDY PEŁNOLETNI UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST DO PRZYBYCIA NA WARSZTATY Z WYPEŁNIONYMI I PODPISANYMI DOKUMENTAMI, KTÓRE STANOWIĄ ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU WARSZTATÓW W RAMACH PROJEKTU LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ I RODZINNEJ MIKO.

KAŻDY NIEPEŁNOLETNI UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST DO PRZYBYCIA NA WARSZTATY Z WYPEŁNIONYMI I PODPISANYMI PRZEZ RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO DOKUMENTAMI, KTÓRE STANOWIĄ ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU WARSZTATÓW W RAMACH PROJEKTU LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ I RODZINNEJ MIKO.

 

Zasady obowiązujące podczas zajęć i wydarzeń są dostępne na stronie: http://krakowskieforum.pl/regulaminy/

 

Data

Wrz 26 2020

Czas

12:00 - 13:30

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content