Sztuka wokół nas – warsztaty z rysunku architektonicznego dla dzieci w wieku 10 – 14 lat

Warsztaty z rysunku architektonicznego to idealny czas na to, by w codziennym zabieganiu przystanąć i zachwycić się pięknem krakowskiej architektury. Podczas zajęć dzieci nauczą się, czym jest perspektywa, w jaki sposób odczytywać ją w przestrzeni miejskiej oraz jak ją stosować w swoich pracach artystycznych. Warsztaty odbędą się w plenerze, jeśli pogoda na to pozwoli lub na terenie Krakowskiego Forum Kultury.

 

Prowadząca: Marzena Kądziołka – architekt, absolwentka Politechniki Krakowskiej, instruktorka warsztatów kreatywnych dla dzieci i młodzieży.

 

Prace powstałe podczas warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii Sztuki Dziecięcej MIKO w Krakowskim Forum Kultury, ul. Mikołajska 2.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w dniach 27 – 29 października 2020 roku w godzinach 10:00 – 17:00.

 

Warsztaty organizowane są w ramach projektu LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ I RODZINNEJ MIKO.

Wstęp: 3 zł, udział w warsztatach opłacić można stronie bilety.krakowskieforum.pl lub w KFK przy ul. Mikołajskiej 2.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Informacje i zapisy: Alicja Bugańska, tel.: 12 422 08 14, wew. 21.

Regulamin warsztatów dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl/regulaminy

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

 

 

 

 

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM WARSZTATÓW.

KAŻDY PEŁNOLETNI UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST DO PRZYBYCIA NA WARSZTATY Z WYPEŁNIONYMI I PODPISANYMI DOKUMENTAMI, KTÓRE STANOWIĄ ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU WARSZTATÓW W RAMACH PROJEKTU LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ I RODZINNEJ MIKO.

KAŻDY NIEPEŁNOLETNI UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST DO PRZYBYCIA NA WARSZTATY Z WYPEŁNIONYMI I PODPISANYMI PRZEZ RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO DOKUMENTAMI, KTÓRE STANOWIĄ ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU WARSZTATÓW W RAMACH PROJEKTU LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ I RODZINNEJ MIKO.

Data

Paź 10 2020

Czas

10:00 - 11:30

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Kategoria
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content