Wielkie przygody małego Krzysia

„Wielkie przygody małego Krzysia” to interaktywny spektakl muzyczno-pantomimiczny dla dzieci.
Mały Krzyś nieustannie słyszy, jak jego rodzice powtarzają: „to jest koniec świata!”. Zastanawia się więc: jeśli istnieje koniec świata, to gdzie jest jego początek? Pewnego dnia nasz młody bohater decyduje się wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Pakuje plecak i rusza w drogę, w której spotyka go wiele ekscytujących przygód: płynie statkiem, walczy z piratami, zakochuje się w nim piękna syrenka, spotyka w chmurach słynnego muzyka, zjeżdża po tęczy jak na zjeżdżalni… Wszystkie te przygody,
których doświadcza chłopiec, bardzo oddziałują na wyobraźnię małego widza i pozwalają na chwilę oderwać się od rzeczywistości.
Po spektaklu przewidziany jest krótki warsztat pantomimiczny, dzięki któremu dzieci dowiedzą się, czym jest pantomima oraz poprzez zabawę nauczą się kilku prostych i atrakcyjnych gestów typowych dla pantomimy.

Dariusz Szymor – aktor, autor i reżyser spektakli teatralnych. Współpracuje z międzynarodowym zespołem teatralnym Bred in the Bone.

 

Regulamin dostępny jest na stronie: http://krakowskieforum.pl/regulaminy/

 

Koncert organizowany w ramach programu „Zakupu dzieł”, realizowanego w ramach programu „Kultura odporna” Miasta Krakowa na zamówienie Krakowskiego Forum Kultury.

Data

Wrz 26 2020

Czas

11:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Kategoria
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content