Wystawa “Relacje”

Relacje                                                         

Wystawa zbiorowa członków koła Artystyczno-Naukowego Wydziału Sztuki I Edukacji Artystycznej UP

Wernisaż: 14 czerwca, poniedziałek, 18:00

Wystawa czynna: od 15 do 25 czerwca, dni robocze, godz. 13:00 – 18:00

Klub Kazimierz, ul. Krakowska 13

 

Wystawa Relacje członków koła Artystyczno-Naukowego Wydziału Sztuki i Edukacji Artystycznej UP odnosi się do tematu tegorocznego Krakersa (No)Hope, pokazując stosunki międzyludzkie, relacje z samym sobą, na które zwracamy szczególną uwagę w czasie trwania pandemii. Lockdown wymusił na wszystkich zmiany w sposobie komunikacji, nie tylko jeżeli chodzi o sprawy zawodowe czy uczelniane, ale również wpłynął na kontakty z najbliższymi, rodziną czy przyjaciółmi. Kiedy zabrakło relacji w jej normalnym wydaniu ludzie mogli uświadomić sobie, jakie miejsce zajmuje ona w ich codziennym życiu. Sytuacja wymusiła na wszystkich przystosowanie się do nowych warunków oraz znalezienie zastępczych form komunikacji. Studenci poruszają ten temat w swoich pracach, zastanawiając się nad tym, czym dla nich są relacje, jakie miejsce zajmują ich w życiu, w społeczeństwie oraz w hierarchii wartości. Komentują relacje zachodzące w dzisiejszych czasach, zależnych od technologii oraz sytuacji pandemicznej. Studenci wychodzą również poza standardową dwuwymiarowość malarskiego płótna, angażując się w performance oraz stworzenie ścieżki dźwiękowej, będącej zapisem wypowiedzi artystów, która odtworzona wypełni przestrzeń wystawienniczą.

 

Wstęp wolny.

Liczba miejsc na wernisażu ograniczona.

Prosimy o rezerwację miejsc pod numerem telefonu: 12 421 57 86.

 

Podczas wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego (m.in. obowiązek zasłaniania ust i nosa, limit osób, dystans społeczny, dezynfekcja rąk).

Zasady obowiązujące podczas wydarzeń, zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie http://krakowskieforum.pl/regulaminy/

Data

cze 14 2021 - cze 25 2021

Czas

13:00 - 18:00

Lokalizacja

Klub Kazimierz
ul. Krakowska 13
Klub Kazimierz

Organizator

Klub Kazimierz
Szukaj...
Skip to content