“zatrzymane w czasie” wystawa malarstwa Beaty Zuby

Wystawa czynna: 18 czerwca – 2 lipca 2021 roku, dni robocze, godz. 10:00 – 17:00
Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2, Sala z Widokiem

Autorka o wystawie: „Wystawa zatrzymane w czasie to okruchy życia zarejestrowane na szkicach i w obrazach; chwile, do których w okresie pandemicznego zamknięcia wracałam we wspomnieniach i odkrywałam je na nowo. Czas zatrzymany, który pozostał zarejestrowany już na zawsze, nie tylko w myślach, ale zmaterializowany na kartkach i płótnach. W pracach pojawiają się momenty utrwalone przez ruch pędzla na płótnie, plamę barwną na papierze, nerwowo błądzącą kreskę, która poszukuje kształtu, czasem bezradnie błądząc po cierpliwym papierze. To świat, nie zawsze dosłowny, ale na pewno bardzo subiektywny i indywidualny, w którym my sami możemy odnaleźć nasze własne światy.”

 

Beata Zuba – urodzona w Krakowie. Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie, dyplom uzyskała w pracowni prof. Leszka Misiaka oraz Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej, a aneks do dyplomu w I Pracowni Interdyscyplinarnej pod kierunkiem prof. Zbigniewa Bajka. Ukończyła również Studium Pedagogiczne, pisząc pracę z arteterapii pt. Interpretacja siebie poprzez kolor. Finalistka konkursu o Nagrodę Eibischa 2019 oraz Konkursu Moje Zakopane 2019. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i fotografią, czynnie działa w Stowarzyszeniu Psychiatria i Sztuka. Jest członkiem Związku Artystów Polskich. Brała udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych. Swoje projekty prezentuje na konferencjach międzynarodowych w Polsce i za granicą.

 

Wstęp wolny.

 

Podczas zwiedzania wystawy obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego (m.in. limit osób, obowiązek zasłaniania ust i nosa, dystans społeczny, dezynfekcja).

Zasady obowiązujące podczas wydarzeń, zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie http://krakowskieforum.pl/regulaminy/

 

 

 

Data

cze 18 2021 - lip 02 2021

Czas

10:00 - 17:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Kategoria
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content