Ruchowy Kurs Włoskiego dla Seniorów

Ruchowy Kurs Włoskiego dla Seniorów

Ruchowy Kurs Włoskiego dla Seniorów – Kurs Semestralny

 

Przełam się i zacznij mówić w najbardziej melodyjnym języku świata z autorską metodą Wirginii Cristin! Wakacyjne zajęcia ruchowe połączone z nauką włoskiego. Proste ćwiczenia, które pozwolą szybko i w przyjemnej atmosferze opanować podstawy języka.

Język składa się z wielu elementów, przede wszystkim z brzmienia („muzyki”), obrazu (ortografia) i ruchu (ciała, mimiki, gestów). Zaproponowana metoda łączy te elementy w sposób aktywny i nienudny. Edukacja nieformalna, czyli edukacja poprzez praktykę, jest niezwykle skuteczna, a przy tym przyjemna. Zajęcia zaczynają się od szybkiej relaksacji, po to, aby przygotować umysł do szybkiego-dynamicznego wchłaniania. Dzięki temu jest on potem gotowy do zabawy, przez którą zapamięta jak największą ilość słówek, i sam skojarzy proste formy gramatyczne.

Jedną z największych przeszkód w nauce języka jest strach przed popełnieniem błędu. Forma zabawy pomaga pozbyć się barier i bezpodstawnego lęku przed byciem ocenianym. Giochiamo all’italiano senza paura! Zagraj z nami we włoski i baw się przy tym świetnie!

 

Czas trwania: 9 października 2018 – 29 stycznia 2019
Zajęcia: 14 spotkań, dwa razy po 45 min + 15 min przerwy
Kiedy: wtorki, 18:15 – 20:00
Koszt: 400 zł
Zapisy: Joanna Warchał,
joanna.warchal@krakowskieforum.pl,
tel. 12 422 08 14 wew.21, kom. 515 466 669

 

Social media
Szukaj...
Skip to content