Kurs Fotografii “Portret, moda, beauty”

Portret, moda, beauty – jak fotografować, jak przygotować swoje portfolio. Dowiecie się tego podczas Kursu Fotografii Jacka Śliwczyńskiego, w trakcie którego odbędą się m.in. sesje z modelkami w studiu fotograficznym. Jedynym warunkiem uczestnictwa w kursie jest posiadanie własnego smartfonu lub aparatu fotograficznego i elementarna wiedza związana z jego obsługą.

Prowadzący: Jacek Śliwczyński –rekomendowany fotograf Google, w Londynie współpracował ze studiami fotograficznymi „Bethnal Green Studios”, „Whitechapel ProPho Studio”, był oficjalnym fotografem wielu międzynarodowych festiwali filmowych, muzycznych, multimedialnych m.in. Festiwal Czterech Kultur – Łódź, Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty – Cieszyn, Polish/American Chamber of Commerce i wiele innych.

 

Portfolio autorawww.sliwczynski.weebly.com

 

OPIS KURSU
Kurs przeznaczony jest dla osób, które pragną nauczyć się robić poprawne i ciekawe zdjęcia o różnorodnej tematyce społecznej. Ważne wydarzenia w naszym życiu, wakacje, spacer z dzieckiem, spotkanie z przyjaciółmi to przykładowe sytuacje, które chcemy zatrzymać dla siebie na zawsze i warto zatrzymywać te ulotne chwile w świadomy, estetyczny sposób.

Jest to kurs dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstawy fotografii i świadomego posługiwania się smartfonami i aparatami cyfrowymi.

Zajęcia obejmują najważniejsze zagadnienia sprzętu, technik fotograficznych ale naszym najważniejszym celem jest otwarcie się na piękno otaczającego nas świata. Na kursie odnajdą się zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani adepci fotografii.

Czas trwania:  marzec – czerwiec 2019
Koszt:
490 zł/semestr
Zajęcia:
8 zajęć (3 godziny, 1 raz w tygodniu), w sumie 24 godziny, czwartki, 15:30 – 18:30
Zapisy i informacje:
Piotr Filipowski, piotr.filipowski@krakowskieforum.pl, tel. 12 422 08 14 wew.16, kom. 503 754 342
Zapisy on-line: www.bilety.krakowskieforum.pl 

Program Kursu
O prowadzącym

Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2 oraz plener
Kurs dostępny dla wszystkich, startuje po zebraniu grupy minimum 5 osób.

Uczestnicy korzystają ze swojego sprzętu (aparat fotograficzny – wymagany).
Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

 

 

Social media
Szukaj...
Skip to content