Aktorski Coaching Przestań grać, zacznij BYĆ!

Aktorski Coaching Przestań grać, zacznij BYĆ!

Aktorski Coaching Przestań grać, zacznij BYĆ!

 

Kurs dla młodzieży: 8 – 12 lipca, 10:00 – 13:00
Przedział wiekowy: od 14 do 18 lat
Limit miejsc: 14 osób

Kurs dla dorosłych: 15 – 19 lipca, 17:30 – 20:00
Przedział wiekowy: od 18 do 50+ lat
Limit miejsc: 14 osób

Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2

Unikatowy – inny niż wszystkie warsztaty teatralne – intensywny kurs aktorskich umiejętności z wykorzystaniem narzędzi i działań coachingowych. Jest to najlepsza droga do wydobycia naturalnego potencjału, wszystkich talentów artystycznych jak i wzmocnienia poczucia własnej wartości, podniesienia poziomu samooceny i asertywności.

Jeśli pragniesz poznać tajniki teatru i gry aktorskiej, a jednocześnie wzmocnić siebie i rozwinąć umiejętności interpersonalne, przyjdź na jedyne w swoim rodzaju, intensywne i pełne pozytywnej energii oraz zabawy warsztaty teatralne.

Prowadząca: Katarzyna Maria Zawadzka – aktorka z 20-letnim stażem, trenerka aktorstwa i umiejętności interpersonalnych z 10-letnim doświadczeniem oraz pedagog. Twórczyni własnego One Woman Show scenicznego pt. NIEprzykładna mama. Ukończyła studia pedagogiczne w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej oraz studium aktorskie „Lart Studio”
w Krakowie. Swoje umiejętności aktorskie oraz trenerskie rozwijała w trakcie licznych kursów. To, co wyróżnia jej pracę jako trenerki to dynamika, żywiołowość i prowadzenie procesu w taki sposób, aby w 100% praktycznie angażować: ciało, głos, emocje, intelekt, wyobraźnię, pamięć i temperament uczestników.

Koszt: 499 zł / cały kurs

Informacje i zapisy: Katarzyna Maria Zawadzka, kmzawadzkatrener@gmail.com, tel. kom. 693 076 111
Liczba miejsc ograniczona!

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Social media
Szukaj...
Skip to content