Zimowe półkolonie w KFK

Zimowe półkolonie w KFK

Zapraszamy dzieci w wieku 6 – 12 lat na półkolonie artystyczno-podróżnicze organizowane przez Fundację Sztukarnia we współpracy z Krakowskim Forum Kultury. W programie zaplanowane są warsztaty podróżnicze, teatralne, plastyczne, muzyczne oraz ruchowe.

Zimowe półkolonie

21 – 25 stycznia, poniedziałek – piątek, 8:00 – 15:00

Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2

Informacje i zapisy: fundacjasztukarnia@gmail.com, tel. kom. 788 033 790 oraz na Facebooku Fundacji Sztukarnia.

 

Turnus w terminie 21-25 stycznia to półkolonie podróżnicze “Mały podróżnik”.
Każdy dzień drugiego turnusu związany będzie z innym kontynentem i jego kulturą. Udamy się zatem do Europy, Azji, Afryki, Ameryki Południowej oraz Ameryki Północnej – poznamy kraje, tańce etniczne, potrawy, stroje i języki ! Będziemy śpiewać, śmiać się oraz tworzyć piękne rękodzieła. Wszystkie zajęcia będą multisensoryczne, kreatywne i pobudzające ciekawość świata!

Cena: 599 zł za I turnus (499 zł bez cateringu)
Dla uczestników Letnich Półkolonii Artystycznych “Mały artysta” przygotowaliśmy ofertę specjalną – 549 zł za I turnus.
Istnieje możliwość zapisu dziecka na dwa turnusy.

Praca warsztatowa obejmuje godziny 10.00-15.00 Wychodząc naprzeciw rodzicom pracującym, istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka wcześniej (od godziny 8:00).
Kadrę tworzą wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W cenie półkolonii przygotowaliśmy dla Państwa również ofertę cateringową ( II śniadanie + dwudaniowy obiad) oraz ubezpieczenie NNW. Pyszne i zróżnicowanie posiłki zapewni nam sprawdzona restauracja Wolańscy Catering-menu dostosowane jest to upodobań najmłodszych. Deklaracja cateringu jest obligująca. Nie ma możliwości dokupienia/wycofania cateringu w trakcie trwania turnusu.

Dzieci otrzymają dyplomy uczestnictwa w warsztatach oraz fotorelację z półkolonii, a także drobne upominki.
Zajęcia będą odbywały się w miejscu związanym z działalnością kulturalną w samym sercu Starego Miasta – Krakowskim Forum Kultury. Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych wszystkie zajęcia odbywać się będą w jednym budynku lub w jego okolicy
(plac zabaw, planty).

Dzieci pracować będą w jednej w grupie i dzielić się swoimi doświadczeniami, jednakże poziom trudności zajęć dostosowany jest do wieku i umiejętności konkretnego uczestnika. Przewidujemy grupę maksymalnie 15 osób na jednym turnusie.
Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł w okresie 7 dni od zapisu.Otrzymają Państwo e-maila potwierdzającego zgłoszenie wraz z danymi do przelewu. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji dziecka.
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania półkolonii najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem turnusu w wypadku niezebrania się minimalnej liczby uczestników.
W tym wypadku zaliczka/wpłata jest zwracana.

LINK DO ZAPISU —> https://goo.gl/forms/Bb43JkEoWiL9QyyJ2

Pozwól, aby Twoje dziecko zamieniło się w artystę i podróżnika, jakim zawsze chciało być!

Social media
Szukaj...
Skip to content