Motywacyjne spotkania dla osób dojrzałych: Głębia życia Seniora

[AKTUALIZACJA]:

Warsztaty “Motywacyjne spotkania dla osób dojrzałych: Głębia życia Seniora” odbędą się ONLINE!

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy o 17:00 do wzięcia udziału w transmisji live warsztatów na portalu Facebook w grupie “Beata Czarnecka – motywacyjno-inspirujące spotkania osób dojrzałych”.

Transmisja do obejrzenia pod linkiem:

Warsztaty na podstawie nauczania papieża Jana Pawła II – papież jako artysta i pedagog

Cykl spotkań pedagogiczno-artystycznych o znamionach terapii poprzez sztukę, który kierowany jest do osób starszych. Zajęcia z procesu twórczego mają na celu inspirowanie i podnoszenie jakości życia seniorów. Podczas zajęć, refleksji poddana zostanie twórczość Jana Pawła II – wybrane adhortacje, encykliki oraz teksty poetyckie. Warsztaty skupiać się będą na zagadnieniu twórczego życia Seniorów poprzez rozważania tematu głębi życia dojrzałego człowieka i terapię związaną z szeroko pojętą sztuką. Wykorzystując narzędzia pedagogiczne i filozoficzne, poruszone zostaną tematy poszukiwania własnej twórczości, radości wynikającej z dojrzałego życia, przekraczania swoich ograniczeń i szukania osobowości aktorskiej w tożsamości ludzkiej.

Prowadząca: Beata Czernecka – absolwentka PWST w Krakowie, artystka Piwnicy pod Baranami, wykładowczyni Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, organizatorka pedagogicznych warsztatów terapii poprzez sztukę.

6, 13, 20 lipca, 16:00 – 17:00

Klub Kazimierz, ul. Krakowska 13

Wstęp wolny.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 502 105 590

 

Warsztaty organizowane są w ramach programu „Zakupu dzieł”, realizowanego w ramach programu „Kultura odporna” Miasta Krakowa na zamówienie Krakowskiego Forum Kultury.

Social media
Szukaj...
Skip to content