Laboratorium Sztuki Dziecięcej i Rodzinnej MIKO

LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ i RODZINNEJ MIKO to projekt edukacyjny, w ramach którego od sierpnia do listopada 2020 roku w Krakowskim Forum Kultury organizowane będą twórcze warsztaty dla dzieci i rodziców, opiekunów. 

 

Zajęcia prowadzone będą przez edukatorów, animatorów, twórców specjalizujących się w rozmaitych technikach sztuk wizualnych. Zaproszeni do współpracy artyści będą pracować z dziećmi na bazie autorskich pomysłów, wykorzystując zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne techniki pracy. Program działań edukacyjno-artystycznych w ramach LABORATORIUM SZTUKI DZIECIĘCEJ i RODZINNEJ MIKO oscylować będzie wokół następujących modułów tematycznych:

– muzyka,

– ilustracja,

– sztuka wokół nas – poznajemy i tworzymy lokalną kulturę,

– animacja.

 

Efekty pracy uczestników prezentowane będą na wystawach w przestrzeniach GALERII SZTUKI DZIECIĘCEJ MIKO w Krakowskim Forum Kultury. Formuła ekspozycji będzie miała charakter różnorodny, zależeć będzie od form aktywności oferowanych dzieciom i specyfiki prac, jakie powstaną w toku zajęć.

 

Wystawy – wstęp wolny

Warsztaty – wstęp: 3 zł, bilety do kupienia w KFK, ul. Mikołajska 2 oraz na stronie bilety.krakowskieforum.pl

 

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

 

Informacje i zapisy: Monika Zielińska, Alicja Bugańska, tel.: 12 422 08 14, wew. 21

 

Sierpień 2020 | MUZYKA

Warsztaty:

Czuję sztukę, widzę muzykę – warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 9 lat
6 sierpnia, czwartek, 10:30 – 12:00.
Szczegóły

 

Czuję sztukę, widzę muzykę – warsztaty dla dzieci w wieku 10 – 14 lat
27 sierpnia, czwartek, 10:30 – 12:00
Szczegóły

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Social media
Szukaj...
Skip to content