Hity klasyki – koncert w wykonaniu Chopin Piano Duo: Bartłomieja Kominka i Anny Boczar

Chopin Piano Duo przedstawia hity muzyki klasycznej na jednym fortepianie, ale na 4 ręce. Usłyszymy znane melodie, miedzy innymi z takich utworów, jak: Peer Gynt Edwarda Griega, Album Tatrzańskie Ignacego Jana Paderewskiego i wiele innych!

Chopin Piano Duo: Anna Boczar i Bartłomiej Kominek – rozpoczęli wspólną działalność w 2014 roku. Stanowią jeden z nielicznych duetów fortepianowych, którego członkowie koncertują także jako soliści.  Zespół ma na swoim koncie występy w kraju i za granicą. W 2015 roku Chopin Piano Duo dokonał polskiego prawykonania Koncertu Maxa Brucha na dwa fortepiany i orkiestrę, z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Krakowskiej, pod dyrekcją wybitnego dyrygenta Daniela Smitha.

Wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona.

 

Regulamin uczestnictwa w Koncertach Promenadowych dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl/regulaminy

W sytuacji wystąpienia złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.) wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) i odbędą się z udziałem publiczności oraz z zachowaniem limitu miejsc w pomieszczeniach (obowiązuje zasada pierwszeństwa).

Data

Lip 04 2021

Czas

15:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content