KRAKOWSKI KLUB PODRÓŻNIKÓW: Lato w Kornwalii                                

Prezentacja jest fotograficzną podróżą po jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów Wielkiej Brytanii –  Kornwalii. Jest  najbardziej wysuniętym na południowy – zachód hrabstwem, otoczonym wodami Atlantyku i kanału la Manche. Charakteryzują ją rzadkiej piękności dzikie krajobrazy, wrzosowiska, długa i urozmaicona klifowa linia brzegowa oraz łagodny, śródziemnomorski klimat. Region ten wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.

 

Zdjęcia i komentarz: Zofia Zalewska

Zofia Zalewska –  lektorka języka angielskiego. Jej pasją są podróże i fotografowanie.

Ulubione kontynenty: rodzinna Europa i gościnna Ameryka. Tematem fotografii są głównie natura, pejzaż miejski i portrety. Ma na swoim koncie dziesiątki wystaw indywidualnych, jak również udział w wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Jest członkinią Polish-American Photographic Club.

Wstęp: 3 zł

Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja miejsc: klub.kazimierz@krakowskieforum.pl

 

Podczas wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego (m.in. obowiązek zasłaniania ust i nosa, limit osób, dystans społeczny, dezynfekcja rąk).

Zasady obowiązujące podczas zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie http://krakowskieforum.pl/regulaminy/

 

Data

Cze 17 2021

Czas

18:00

Lokalizacja

Klub Kazimierz
ul. Krakowska 13
Klub Kazimierz

Organizator

Klub Kazimierz
Szukaj...
Skip to content