Na wycieczkę wyruszajmy! – koncert w wykonaniu Karoliny Patli i Wiktorii Darmoń

Koncert to muzyczna przygoda z Misiem Rytmisiem. Miś Rytmiś zabierze Was w świat swoich przygód, w których pełno jest magicznych dźwięków. Wraz z nami będziecie mogli wystąpić na scenie, wspólnie śpiewając, tańcząc i grając na instrumentach. Przewidziane są również specjalne niespodzianki. Chcecie razem z nami i Misiem Rytmisiem przeżyć niesamowitą muzyczną przygodę? Koniecznie bądźcie w tym dniu razem z nami!

Karolina Patla oraz Wiktoria Darmoń – absolwentki Akademii Muzycznej w Krakowie. Autorki piosenek, bajek muzycznych, wierszy oraz widowisk muzycznych. Na co dzień prowadzą zajęcia z rytmiki, muzyki i śpiewu. Związane z krakowską sceną muzyczną – często koncertują, prowadząc własne zespoły oraz współpracując z wieloma muzykami. Aktywność zawodową zaczęły już na drugim roku studiów, dzięki czemu zdobyły bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Od zawsze stawiały przede wszystkim na wysoki poziom prowadzonych zajęć. Owocem tego jest płyta Rytmisiowe piosenki wydana w roku 2020 oraz kanał  YouTube „POMUZYKUJMY” z autorskimi zabawami i bajkami muzycznymi dla dzieci.

Wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona.

 

Regulamin uczestnictwa w Koncertach Promenadowych dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl/regulaminy

W sytuacji wystąpienia złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.) wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) i odbędą się z udziałem publiczności oraz z zachowaniem limitu miejsc w pomieszczeniach (obowiązuje zasada pierwszeństwa).

Data

Lip 24 2021

Czas

11:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content