[ONLINE] Na sztaludze Małgorzaty Winkowskiej

Zapraszamy na spotkanie on-line z artystką malarką, która zaprezentuje swoje najnowsze obrazy, przygotowywane na wernisaż, który planowany jest na kwiecień 2021 roku w Klubie Kazimierz. Spotkanie poprowadzi Dariusz Łanocha.

 

Małgorzata Winkowska – ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim i jest wykładowcą na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Uwielbia taniec, muzykę, koncerty, pływanie i fotografowanie.

Malarstwo bawi ją i pasjonuje od prawie 4 lat, ale pomimo krótkiego okresu zajmowania się malarstwem, może pochwalić się dość dużym dorobkiem artystycznym. Miała siedem wystaw indywidualnych oraz uczestniczyła w ośmiu wystawach zbiorowych. Od 2016 roku uczęszczała na warsztaty do pani artystki – malarki Urszuli Tatrzańskiej. Od marca 2019 należy do Bronowickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Sztuk Wszelkich. Maluje uczestnicząc w warsztatach i realizując wyzwania malarskie w Iluminatorni pani dr Katarzyny Bruzdy-Lecyk, uczestniczyła w projekcie Iluminatorni Uważność, zakończonym wernisażem. Maluje głównie akrylami, pokazując świat widziany swoimi oczami. Przedstawia pejzaże, świat podwodny, kwiaty, zwierzęta, tworzy też abstrakcje. Najważniejszy jest dla niej kolor, a pomysły czerpie z wycieczek, zdjęć przyjaciół, filmów, dyskusji ze znajomymi, a najczęściej z wyobraźni.

Spotkanie dostępne na stronie Facebook KFK: facebook.com/krakowskieforum/

Data

Sty 20 2021

Czas

13:00

Lokalizacja

Klub Kazimierz
ul. Krakowska 13
Klub Kazimierz

Organizator

Klub Kazimierz
Szukaj...
Skip to content