Scena Monodramu KFK: Na jednym wózku. One Mama Show

To już druga część przygód NIEprzykładnej Mamy w ramach projektu znanego ludzkości pod nazwą: rodzicielstwo.

„Na jednym wózku jadą wszystkie mamy – zmęczone, zachwycone, zatroskane, wkurzone, zakochane i mające dość. W dodatku często równocześnie. Spektakl to odprężająca terapia śmiechem, która pozwoli spojrzeć na wiele codziennych problemów z przymrużeniem oka, pokaże wspólnotę rodzicielskich doświadczeń i przyniesie ulgę, płynącą z najważniejszego – dla rodziców – pocieszenia świata, które brzmi: U nas dokładnie tak samo!”

NIEprzykładna Mama 4-letniego Adasia serdecznie zaprasza na show!

Scenariusz: Aneta Stokes

Reżyseria i wykonanie: Katarzyna Maria Zawadzka

Czas trwania: 60 minut

 

Twórczynie spektaklu:

Aneta Stokes – autorka skeczy, scenariuszy spektakli i tekstów piosenek. Od 12 lat występuje w Grupie AD HOC zajmującej się sceniczną improwizacją komediową. Prywatnie mama przedszkolaka.

Katarzyna Maria Zawadzka – aktorka, trenerka aktorstwa, wystąpień publicznych i rozwoju osobistego przez aktorstwo oraz pedagog, a prywatnie mama. Od 20 lat zawodowo realizuje się jako aktorka. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w Teatrze Klasyki Rosyjskiej w Warszawie, a w latach 2008-2016 współpracowałam z Teatrem KTO w Krakowie. Stworzyła autorski projekt sceniczny oraz wirtualny pt. NIEprzykładna Mama, w ramach którego powstał już kolejny spektakl o macierzyństwie pt. Na jednym wózku. One Mama Show.

 

Liczba miejsc ograniczona.

Bilety: 25 zł ulgowy / 35 zł normalny, dostępne na stronie bilety.krakowskieforum.pl oraz w siedzibie KFK przy ulicy Mikołajskiej 2.

 

Podczas wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego (m.in. obowiązek zasłaniania ust i nosa, limit osób, dystans społeczny, dezynfekcja rąk).

Zasady obowiązujące podczas zajęć, warsztatów i innych aktywności kulturalnych w KFK i Klubach dostępne są na stronie http://krakowskieforum.pl/regulaminy/

Data

Cze 12 2021

Czas

19:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Kategoria
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content