Wtorki z makramą: pleciemy boho lampion

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów rękodzieła, stylu boho oraz instagramowych dekoracji na nowy cykl warsztatów online, czyli Wtorki z makramą.

Makramy są ostatnio jednym z najmodniejszych elementów dekoracyjnych wnętrz. Pięknie prezentują się w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, a nawet na tarasach i balkonach.

Na warsztatach pokażemy, jak wyplatać m.in. kwietnik, brelok do kluczy, boho lampion czy łapacz snów.

Tematy warsztatów:
08.06 – boho lampion
22.06 – łapacz snów

Podczas warsztatów:
– poznasz techniki ozdobnego wyplatania sznurków
– nauczysz się podstawowych splotów
– dowiesz się, jak odmierzać odpowiednią ilość sznurka do swojego dzieła
– spędzisz miły czas w gronie kreatywnych, pozytywnych uczestników
– samodzielnie wykonasz bawełnianą dekorację, która będzie zdobić Twój dom.

Prowadząca: Anna-Maria Peczyńska – realizator w Krakowskim Forum Kultury, animatorka czasu wolnego, koordynatorka z wieloletnim doświadczeniem w organizacji projektów kulturalnych i kulinarnych, pasjonatka rękodzieła i roślin.

Warsztaty odbywać się będą co 2 tygodnie.

Gwarancją miejsca na warsztatach jest zakup biletu. Koszt: 10 zł / jedne zajęcia. Udział w warsztatach opłacić można na stronie bilety.krakowskieforum.pl. Po zakupieniu biletu prosimy o kontakt z prowadzącą: annamaria.peczynska@krakowskieforum.pl

Czas trwania: 2h

UWAGA! Warsztaty odbywają się online na platformie Zoom. Uczestnicy pracują na swoich materiałach. Ale bez obaw, większość z nich mamy w swoich domach, reszta dostępna jest w pasmanterii. Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Więcej informacji: Anna-Maria Peczyńska, annamaria.peczynska@krakowskieforum.pl.

Regulaminy oraz zasady uczestnictwa w zajęciach, warsztatach i innych aktywnościach kulturalnych dostępne są tutaj: http://krakowskieforum.pl/regulaminy

Data

czerwiec 08 2021

Czas

18:00

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2
Kategoria
Krakowskie Forum Kultury

Organizator

Krakowskie Forum Kultury
Szukaj...
Skip to content