Klub Strych

ul. Masarska 14
tel. 12 421 89 92

Klub Strych jest miejscem stworzonym w celu organizowania życia kulturalnego oraz społecznego dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Od lat oferta Klubu w szczególności przygotowywana jest z myślą o aktywnym aranżowaniu spotkań pasjonatów gier, science-fiction i fantasy.

 

2021 wrzesień

Tydzień 5

pon. 30
wtorek 31
śr. 1
czw 2
pt. 3
sob. 4
niedz. 5
pon. 6
wtorek 7
śr. 8
czw 9
pt. 10
sob. 11
niedz. 12
pon. 13
wtorek 14
śr. 15
czw 16
pt. 17
sob. 18
niedz. 19
pon. 20
wtorek 21
śr. 22
czw 23
pt. 24
sob. 25
niedz. 26
pon. 27
wtorek 28
śr. 29
czw 30
pt. 1
sob. 2
niedz. 3

Działalność:

zajęcia stałe / zajęcia cykliczne / organizacja wydarzeń okolicznościowych (np. Dzień Dziecka, Mikołajki) / wakacje i ferie / ligi gier karcianych i strategicznych 


Oferta:

Koło Gier Strategicznych

Członkowie Koła kolekcjonują miniaturowe armie, za pomocą których toczą bitwy według określonych zasad, przeistaczając się na kilka godzin w dowódców-generałów. Oprócz brania udziału w rozgrywkach malują miniaturowe figurki, wykonują makiety i scenerie do różnych systemów. Koło organizuje również turnieje i cykliczne imprezy – ligi gier strategicznych. Grający w nich rywalizują o miano najlepszego stratega, jednocześnie podnosząc swoje kwalifikacje strategiczne i ucząc się od siebie nawzajem nowych taktyk. Klubowicze biorą udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach, często zajmując wysokie miejsca w klasyfikacji.


Koło Gier Planszowych

Uczestnicy Koła spotykają się, by propagować gry planszowe, które uczą współpracy, działania w grupie oraz zdrowej rywalizacji, rozwijają logiczne myślenie i wyobraźnię. Gry dzielą się na różne typy, między innymi: negocjacyjne, familijne, strategiczne, historyczne, ekonomiczne. Każdy z uczestników spotkań znajdzie zatem to, co go najbardziej interesuje.


Ferie i Lato na Strychu

Podczas ferii zimowych i wakacji organizowane są turnieje gier planszowych, strategicznych i karcianych dla początkujących i zaawansowanych graczy, w których udział bierze młodzież z całego Krakowa. W pracowni internetowej odbywają się konkursy dla dzieci oraz turnieje gier komputerowych dla młodzieży. Celem imprez jest zapewnienie aktywnego spędzania wolnego czasu w okresie przerwy w nauce dla dzieci i młodzieży.


Liga gier strategicznych

Cykliczna impreza adresowana do młodzieży z Koła Gier Strategicznych. Każdorazowo liga trwa trzy miesiące. Grający rywalizują między sobą o miano najlepszego stratega, jednocześnie podnosząc swoje zdolności i ucząc się od siebie nawzajem nowych taktyk.


Warsztaty dla dorosłych i seniorów

Zdobienie wstążką typu „karczoch”, „na zakładkę”, łączenie zdobienia wstążką i cekinami. Zdobienie decoupage z użyciem serwetki i papieru. Stopniowe urozmaicanie kolejnymi technikami decoupage. Zdobienie na drewnie, styropianie, szkle.

Jak do nas trafić?

Szukaj...
Skip to content