Klub Strych

ul. Masarska 14
tel. 12 421 89 92

Klub Strych jest miejscem stworzonym w celu organizowania życia kulturalnego oraz społecznego dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Od lat oferta Klubu w szczególności przygotowywana jest z myślą o aktywnym aranżowaniu spotkań pasjonatów gier, science-fiction i fantasy.

 

2022 styczeń

Tydzień 5

pon. 27
wt. 28
śr. 29
czw. 30
pt. 31
sob. 1
niedz. 2
pon. 3
wt. 4
śr. 5
czw. 6
pt. 7
sob. 8
niedz. 9
pon. 10
wt. 11
śr. 12
czw. 13
pt. 14
sob. 15
niedz. 16
pon. 17
wt. 18
śr. 19
czw. 20
pt. 21
sob. 22
niedz. 23
pon. 24
wt. 25
śr. 26
czw. 27
pt. 28
sob. 29
niedz. 30
pon. 31
wt. 1
śr. 2
czw. 3
pt. 4
sob. 5
niedz. 6

Działalność:

zajęcia stałe / zajęcia cykliczne / organizacja wydarzeń okolicznościowych (np. Dzień Dziecka, Mikołajki) / wakacje i ferie / ligi gier karcianych i strategicznych 


Oferta:

Koło Gier Strategicznych

Członkowie Koła kolekcjonują miniaturowe armie, za pomocą których toczą bitwy według określonych zasad, przeistaczając się na kilka godzin w dowódców-generałów. Oprócz brania udziału w rozgrywkach malują miniaturowe figurki, wykonują makiety i scenerie do różnych systemów. Koło organizuje również turnieje i cykliczne imprezy – ligi gier strategicznych. Grający w nich rywalizują o miano najlepszego stratega, jednocześnie podnosząc swoje kwalifikacje strategiczne i ucząc się od siebie nawzajem nowych taktyk. Klubowicze biorą udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach, często zajmując wysokie miejsca w klasyfikacji.


Koło Gier Planszowych

Uczestnicy Koła spotykają się, by propagować gry planszowe, które uczą współpracy, działania w grupie oraz zdrowej rywalizacji, rozwijają logiczne myślenie i wyobraźnię. Gry dzielą się na różne typy, między innymi: negocjacyjne, familijne, strategiczne, historyczne, ekonomiczne. Każdy z uczestników spotkań znajdzie zatem to, co go najbardziej interesuje.


Ferie i Lato na Strychu

Podczas ferii zimowych i wakacji organizowane są turnieje gier planszowych, strategicznych i karcianych dla początkujących i zaawansowanych graczy, w których udział bierze młodzież z całego Krakowa. W pracowni internetowej odbywają się konkursy dla dzieci oraz turnieje gier komputerowych dla młodzieży. Celem imprez jest zapewnienie aktywnego spędzania wolnego czasu w okresie przerwy w nauce dla dzieci i młodzieży.


Liga gier strategicznych

Cykliczna impreza adresowana do młodzieży z Koła Gier Strategicznych. Każdorazowo liga trwa trzy miesiące. Grający rywalizują między sobą o miano najlepszego stratega, jednocześnie podnosząc swoje zdolności i ucząc się od siebie nawzajem nowych taktyk.


Warsztaty dla dorosłych i seniorów

Zdobienie wstążką typu „karczoch”, „na zakładkę”, łączenie zdobienia wstążką i cekinami. Zdobienie decoupage z użyciem serwetki i papieru. Stopniowe urozmaicanie kolejnymi technikami decoupage. Zdobienie na drewnie, styropianie, szkle.

Jak do nas trafić?

Szukaj...
Skip to content